التعليمات

أجب على أسئلتك المتداولة

دفتر شرکت شما کجاست؟

دفتر مرکزی آرمانی در پایتخت ایران، شهر تهران است، ما می توانیم خدمات دهی به مشتریان وفادار خود را از باقی دفاتر جهانی خود نیز انجام دهیم. تیم بازاریابی آرمانی در ۵ قاره جهان بصورت ۲۴ ساعته و در تمام روزهای هفته پشتیبانی آنلاین به مشتریان را انجام می دهند.

ساعات کاری شما چه زمانی است؟

ساعات کاری ما طبق ساعات کاری اداری ایران (۳:۳۰+ GMT) شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۸ الی ۱۸ می باشد. البته ما در واتساپ به شماره ۰۰۹۸۹۱۲۷۳۶۶۱۷۰ دائما آنلاین و پاسخگوی شما خواهیم بود.

قیمت ها تا چه زمانی معتبر هستند؟

قیمت ها بر اساس مقدار ، نحوه پرداخت و شرایط ارسال بار متفاوت هستند. بنابراین قیمت ها بر اساس درخواست دقیق شما متفاوت خواهند بود. کلیه قیمت ها منوط به تأیید نهایی ما هستند ، مگر اینکه در استعلام قیمت عدم نیاز به تایید ذکر شده باشد. اما به طور کلی اکثر قیمت ها برای سه روز تقویمی معتبر هستند.

چگونه می توانیم سفارش خرید بدهیم؟

بهتر است سفارش را از طریق ایمیل و یا واتساپ ارسال کنید. تیم فروش حرفه ای ما پاسخ شما را در کمترین زمان ممکن خواهد داد.

حداقل مقدار سفارش شما چیست؟

ما تمام تلاش خود را می کنیم تا کالا را با کمترین قیمت ممکن به مشتریان خود تحویل دهیم. بهتر است میزان حداقل سفارش را در خصوص هرکدام از کالاها با کارشناسان فروش آرمانی بررسی کنید.

انواع ارسال بار شما چیست؟

بهترین نوع ارسال بار بین المللی “از طریق دریا” است. البته حمل و نقل از طریق هوایی، ریلی و زمینی نیز می تواند در صورت درخواست ترتیب داده شود.

در چه زمانی می توانید بار را آماده ارسال کنید؟ بار چه زمانی به دست ما می رسد؟

زمان ارسال و تحویل بار به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله نوع سفارش شما، حجم بار، تنوع محصولات در یک محموله ، نوع ارسال بار و یا تأخیر در گمرک مقصد. به طور معمول ارسال هر محموله می تواند ظرف ۲ الی ۳ هفته از تاریخ دریافت سفارش انجام شود.